Spływ kajakowy Bobrem

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW I PONTONÓW – SPŁYWY KAJAKOWE BOBREM – KAJAKI JELENIA GÓRA, WLEŃ

 

czas spływu uzależniony jest od stanu wody w rzece
czas spływu nie może przekroczyć kolejno w zależności od ustalonej trasy 3, 4 i 6 godzin
ważne – do podpisania umowy wynajmu sprzętu potrzebne są dowody osobiste

TRANSPORT :
przy jednorazowej rezerwacji kajaków lub pontonów dla 6 i więcej osób (nie wliczając dzieci w wieku przedszkolnym) transport na miejsce zbiórki – miejscowość Nielestno (plac przy przystanku PKS) – gratis
w przypadku 4-5 osób transport dodatkowo płatny 50 zł.
maksymalnie na raz potrafimy odwieźć 15 osób. Jeżeli grupa jest większa w pierwszej kolejności zabieramy kierowców, którzy zostawili auta na parkingu w Nielestnie
Możliwy jest transport uczestników spływu na miejsce zbiórki i odwiezienie we wskazane miejsce – cena ustalana indywidualnie i uzależniona od ilości przejechanych kilometrów.
podane ceny nie dotyczą imprez firmowych

JAK POPŁYNĄĆ BOBREM:
zadzwoń do nas tel. 784 55 66 88 i zarezerwuj kajaki lub pontony (najlepiej przynajmniej dzień przed planowanym spływem co zwiększa szansę rezerwacji sprzętu)
przyjedź o umówionej godzinie do miejscowości Nielestno i zatrzymaj się w centrum wsi na parkingu za przystankiem PKS
tam będzie czekał na Was nasz instruktor, który wyda sprzęt, udzieli niezbędnych informacji dotyczących bezpieczeństwa i zasad zachowania się na wodzie, podpiszecie umowę wynajmu i zaczniecie spływ Bobrem.

UWAGA.
Nasza wypożyczalnia w trosce o Państwa bezpieczeństwo może odmówić wynajmu kajaków i pontonów ze względu na złe warunki atmosferyczne i znacznie podwyższony stan wody. Nie wynajmujemy sprzętu osobom niepełnoletnim bez dorosłego opiekuna oraz osobom będącym pod wpływem alkoholu.

O NAS
Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu kajakowego i pontonów oraz organizacją imprez eventowych i integracyjnych z wyżywieniem. Świadczymy także usługi noclegowe w ponad 100 – letnim domu w miejscowości Nielestno 34.

www.nielestno34.pl

Nasze spływy kajakowe i pontonowe rzeką Bóbr zaczynają się w miejscowości Nielestno (14 km od Jeleniej Góry). Spotykamy się w centrum wsi na parkingu przy przystanku PKS. Parking jest monitorowany. Dla naszych klientów zapewniamy najlepszej jakości sprzęt kajakowy, pontony raftingowe oraz wygodny transport. Zapraszamy Państwa do przeżycia niesamowitej przygody w otoczeniu przyrody Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. Gwarantujemy, że piękno dziewiczej przyrody połączone z aktywnym wypoczynkiem zostaną Państwu na długo w pamięci. Spływ pontonem i spływy kajakowe Bobrem, dają możliwość spędzenia czasu w gronie rodzinnym i przyjaciół.

Daj się porwać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *